Otvorenie školského roka 2014/2015 | Beseda k 70. výročiu SNP | Divadelné predstavenie | S vetrom opreteky | Účelové cvičenie | Pobyt v prírode | BURZA SŠ | Jeseň pani bohatá | Posedenie so starkými | Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas | Jesenná exkurzia Košice | Deň Jablka | DOD v Poltári | Pasovačka prvákov | Športové popoludnie | Okresné kolo v stolnom tenise | Zápis do 1. ročníka | Tvorivé dielne | Pochovávanie basy | Hry na snehu | Karneval | Hviezdoslavov Kubín | Geografická olympiáda | Čo ja viem | Výchovný koncert - O zlatej rybke | Škola v prírode - Látky | Návšteva knižnice v Rimavských Zalužanoch | Deň Zeme | Futbal | Divadelné predstavenie - O psíčkovi | MDD | Moje povolanie

Šk. rok 2014/2015

Otvorenie školského roka 2014/2015

Ani sme sa nenazdali a je tu september. Prázdniny nám ubehli veľmi rýchlo a opäť stojíme na školskom dvore, pekne nastúpení, vyobliekaní, no všetci asi s inými pocitmi ako na konci júna.

Pán riaditeľ Mgr. Erik Fela sa znova prihovára žiakom, rodičom, učiteľom a všetkým zamestnancom školy, no  dnes ich víta a praje  veľa úspechov v novom školskom roku 2014/2015.

Po ňom sa žiakom prihovoril starosta obce Jaroslav Suja, aj jeho príhovor sa niesol v podobnom duchu. Nikto z nich samozrejme nezabudol na našich prváčikov, ktorí v sebe mali, snáď, najväčšie očakávania    zo všetkého nového, čo je pred nimi.

Aj našim deviatakom sa dostalo väčšej pozornosti, pretože je to ich posledný september na našej škole,   na našom školskom dvore.

Po slávnostných príhovoroch pán riaditeľ vydal organizačné pokyny a deti sa rozišli so svojimi triednymi učiteľmi do svojich tried.

Prajeme všetkým žiakom, učiteľom, ale aj rodičom, aby úspešne zvládli tento školský rok, aby sme si na konci júna mohli povedať, že sme to zvládli na výbornú.