Slávnostné otvorenie školského roka 2015/2016 | Európsky deň jazykov | Šarkaniáda | Účelové cvičenie | Burza SŠ | Deň jablka | DOD v Poltári | Týždeň zdravej výživy | Privítanie Mikuláša | Stolnotenisový turnaj | Divadelné predstavenie - Polepetko | Pravda o drogách | Návšteva v I. A triede | Zimné radovánky | Florbal | Výchovný koncert | Vyhodnotenie I. polroka | Karneval | Tvorivé dielne | Palacinkový deň | Vesmír očami detí | Športové popoludnie | Hviezdoslavov Kubín | Základný lyžiarsky kurz | Návšteva knižnice | Cena ZMOGaM | Stretnutie so spisovateľkou | Deň Zeme | Exkurzia - Arborétum Tesárske Mlaňany | Deň matiek | Mladý záchranár CO | Exkurzia II. stupeň | Exkurzia I. stupeň | Škola v prírode - Ždiar | MDD | Červený kríž | DOD Vojenský útvar Rožňava | Školský výlet Habakuky | XVIII. ročník Školskej športovej olympiády | Slávnostné ukončenie školského roka

Šk. rok 2015/2016

Slávnostné otvorenie školského roka 2015/2016

Po 2 mesiacoch letných školských prázdnin sa 02. 09. 2015 otvorili brány škôl a školských zariadení. Dňa 02. 09. 2015    sa    začal   nový   školský   rok 2015/2016 aj  v Základnej  škole  s materskou  školou Juraja Palkoviča. V slávnostnom príhovore sa riaditeľ školy Mgr. E. Fela prihovoril   ku kolegom, rodičom a žiakom školy. Osobitne privítal nových žiakov - prváčikov. Za zástupcov spádových obcí v školskom obvode Rimavská Baňa sa prihovorila starostka obce Rimavská Baňa Mgr. E. Polóniová a starostka obce Rimavské Zalužany Janka Ďurišová. Slávnostného otvorenia nového školského roka sa zúčastnili aj rodičia  a priatelia školy. Nový školský rok začne pre žiakov 1. a 5. ročníka podľa inovovaného školského vzdelávacieho programu platného od 01. 09. 2015 a pre ostatných žiakov podľa pôvodného školského vzdelávacieho programu. V novom školskom roku želáme kolegom  a žiakom veľa pracovných a študijných úspechov.

Kolektív zamestnancov ZŠ s MŠ J. Palkoviča